Akce školy 2020/2021

1. 9. 2020

Rozloučení se školáky a odvedení prvňáčků do školy.

30. 9. 2020

Projektový den "Na pouti" - Děti vyrobily výzdobu do tříd, upekly koláčky, soutěžily, tancovaly, prošly si strašidelnou cestou a odměnou jim byla návštěva kouzelného papouška, který s sebou přinesl každému pouťové štěstíčko.

21. 10. 2020

Projektový den "Vědecká show" v MŠ - Interaktivně, se zapojením dětí i učitelek jsme si předvedli děje, které se běžně vyskytují kolem nás. Ukázali jsme si, že vědních oborů jako je chemie, fyzika nebo matematika se nemusíme bát.

30. 10. 2020

Projektový den "Proč se na nás dýně smějí" - Vyzdobili jsme si třídu duchy a netopýry, které jsme vystříhali z kartonu. Z ruliček od papírových utěrek, které jsme natřeli na černo, jsme vyrobili strašidelný hrad. Na obličej jsme si udělali dýňové masky a z domova jsme si přinesli strašidelné oblečení. Tancovali jsme, tahali jsme plastová zvířátka ze slizu, báli jsme se na strašidelné stezce, hráli jsme dýňový mariáš a nakonec jsme lovili odměnu pomocí dvou vařeček.