AKCE ŠKOLY 2019/2020

2. 9. 2019

Loučení se školáky - za splnění úkolů dostali prvňáčci na rozloučenou kornout a paní učitelka je společně s rodiči vyprovodila poprvé do školy.

20. 9. 2019

Výlet vlakem do zámeckého parku v Libochovicích - ještě než bude zima jsme navštívili zámecký park, udělali jsme si krásnou procházku, viděli jsme několik pávů a také z kmenů vyřezávané úly.

27. 9. 2019

Pouť v MŠ - připravili jsme několik soutěží, napekli jsme koláčky, vyrobili jsme barevné pouťové balonky, vyzdobili jsme třídu a pozvali jsme do školky na pouť rodiče a prvňáčky z místní ZŠ.

10. 10. 2019

Navštívili jsme stanici HZS v Lovosicích a užili jsme si dopoledne plné zážitků. Viděli jsme hasičskou stanici, seděli jsme v hasičském autě a člunu, vyzkoušeli jsme si také helmu a oblek, který hasiči při své práci používají.