AKCE ŠKOLY 2019/2020

2. 9. 2019

Loučení se školáky - za splnění úkolů dostali prvňáčci na rozloučenou kornout a paní učitelka je společně s rodiči vyprovodila poprvé do školy.

20. 9. 2019

Výlet vlakem do zámeckého parku v Libochovicích - ještě než bude zima jsme navštívili zámecký park, udělali jsme si krásnou procházku, viděli jsme několik pávů a také z kmenů vyřezávané úly.

27. 9. 2019

Pouť v MŠ - připravili jsme několik soutěží, napekli jsme koláčky, vyrobili jsme barevné pouťové balonky, vyzdobili jsme třídu a pozvali jsme do školky na pouť rodiče a prvňáčky z místní ZŠ.

10. 10. 2019

Navštívili jsme stanici HZS v Lovosicích a užili jsme si dopoledne plné zážitků. Viděli jsme hasičskou stanici, seděli jsme v hasičském autě a člunu, vyzkoušeli jsme si také helmu a oblek, který hasiči při své práci používají.

31. 10. 2019

Čarodějův učeň - loutkové divadlo v MŠ s krásnou pohádkou o zlém čaroději.

31. 10. 2019

Ve čtvrtek odpoledne proběhla ve školce společná akce rodičů s dětmi - dlabání dýní. Vydlabané dýně nyní svítí dětem na cestu při vstupu do MŠ.

1. 12. 2019

Adventní vystoupení - společně se školáky jsme zpívali koledy v místním kostele, na návsi jsme ozdobili stromeček přáníčky pro Ježíška, a potom si rodiče mohli zakoupit naše výrobky na vánočním jarmarku.

2. 12. 2019

S čerty nejsou žerty - loutkové divadlo v MŠ s pohádkou o čertech, mlynáři a Dorotě Máchalové. Po pohádce jsme se protáhli při tanci a pohybové hře Čert chodí okolo.

5. 12. 2019

Dnes k nám do školky zavítal Mikuláš se svými pomocníky, andělem a čertem, a za pěkné básničky nás odměnili balíčkem dobrot.