Akce školy 2019/2020

2. 9. 2019

Loučení se školáky - za splnění úkolů dostali prvňáčci na rozloučenou kornout a paní učitelka je společně s rodiči vyprovodila poprvé do školy.

20. 9. 2019

Výlet vlakem do zámeckého parku v Libochovicích - ještě než bude zima jsme navštívili zámecký park, udělali jsme si krásnou procházku, viděli jsme několik pávů a také z kmenů vyřezávané úly.

27. 9. 2019

Pouť v MŠ - připravili jsme několik soutěží, napekli jsme koláčky, vyrobili jsme barevné pouťové balonky, vyzdobili jsme třídu a pozvali jsme do školky na pouť rodiče a prvňáčky z místní ZŠ.

10. 10. 2019

Navštívili jsme stanici HZS v Lovosicích a užili jsme si dopoledne plné zážitků. Viděli jsme hasičskou stanici, seděli jsme v hasičském autě a člunu, vyzkoušeli jsme si také helmu a oblek, který hasiči při své práci používají.

31. 10. 2019

Čarodějův učeň - loutkové divadlo v MŠ s krásnou pohádkou o zlém čaroději.

31. 10. 2019

Ve čtvrtek odpoledne proběhla ve školce společná akce rodičů s dětmi - dlabání dýní. Vydlabané dýně nyní svítí dětem na cestu při vstupu do MŠ.

1. 12. 2019

Adventní vystoupení - společně se školáky jsme zpívali koledy v místním kostele, na návsi jsme ozdobili stromeček přáníčky pro Ježíška, a potom si rodiče mohli zakoupit naše výrobky na vánočním jarmarku.

2. 12. 2019

S čerty nejsou žerty - loutkové divadlo v MŠ s pohádkou o čertech, mlynáři a Dorotě Máchalové. Po pohádce jsme se protáhli při tanci a pohybové hře Čert chodí okolo.

5. 12. 2019

Dnes k nám do školky zavítal Mikuláš se svými pomocníky, andělem a čertem, a za pěkné básničky nás odměnili balíčkem dobrot.

9. 12. 2019

Navštívili jsme zámek v Libochovicích, kde jsme viděli krásnou dobovou vánoční výzdobu, dozvěděli jsme se o tradicích, které lidé dodržovali, a v dílničkách jsme si vyrobili papírového čerta a závěsnou ozdobu.

16. - 20. 12. 2019

Vánoční týden - Přišel k nám Ježíšek a přinesl nám spoustu nových hraček. Vyzkoušeli jsme si vánoční tradice ( pouštění skořápek, rozkrojení jablka, házení botou, barborky ve váze ) a rozloučili jsme se ochutnávkou cukroví, které pro nás upekly naše maminky a babičky.

13. 2. 2020

Protáhli jsme si těla a užili jsme si spoustu legrace v dětském zábavním parku se skluzavkou, tobogánem, bobovou dráhou, fotbalovou arénou a dalšími atrakcemi v Méďovi v Bohušovicích n/O.

20. 2. 2020

Přijel za námi kouzelník Waldini.

25. 2. 2020

Karneval v MŠ - děti soutěžily a tancovaly v maskách, které si přinesly z domova.

27. 2. 2020

Výlet do Solné jeskyně v Litoměřicích, kde jsme si pohráli a přitom dýchali zdravý vzduch v krásném prostředí.