Velikou radost máme z 1. místa v krajském kole soutěže ve finanční gramotnosti. Naši žáci zaujali porotu zpracováním případové studie a následnou ústní obhajobou natolik, že se zúčastní celostátního finále v České národní bance. Držíme našemu týmu palce.

Děkujeme Sofince za výbornou reprezentaci školy v krajském kole recitační soutěže v Lounech, které se uskutečnilo 21.4.2024.

Výtvarná soutěž na téma "Sněhová královna" zná své vítěze. Děkujeme všem žákům a žákyním za nápaditá ztvárnění postavy z pohádky Hanse Christiana Andersena.

17. dubna se 11 žáků a žákyň vypravilo na soutěž ve sportovním aerobicu a názvem Aerobic Master Class. Měsíce pravidelného tréninku se pozitivně podepsaly na podaných výkonech a 9 našich soutěžících postoupilo do finálové části soutěže. Ve finálovém kole se pak nejlépe dařilo Elišce, která ve velké konkurenci obsadila skvělé 5. místo. Mezi chlapci vynikl Jïrka, který obsadil 3. příčku. Děkujeme všem za perfektní výkony  reprezentaci školy.

K zápisu do 1. třídy dorazily 10. dubna samé šikovné dětičky. V doprovodu rodičů a prarodičů si užily slavnostní atmosféru zápisu, pohrály si v družince a seznámily se s budoucími spolužáky. Starší žáci si pro své nové kamarády připravili krásný muzikál o 12 měsíčkách. Všichni se na naše nové prvňáčky moc těšíme.