Stránka: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15

V pátek 10.5. se chlapecký fotbalový tým složený z žáků 2.-5. ročníku vypravil do Roudnice nad Labem na Okresní finále McDonald´s Cup.V kategorii malotřídek se sešla 4 fotbalová družstva - naše družstvo a družstva ZŠ Čížkovice, ZŠ Krabčice a ZŠ Osmička z Roudnice nad Labem. V úvodním zápase nám chyběla pomyslná trocha štěstí a nakonec jsme pouze remizovali 2:2 s týmem z Čížkovic. V dalších dvou zápasech už ale naši kluci byli nekompromisní a hravě si poradili s týmem Krabčic (11:0) a týmem ZŠ Osmička (14:0). Tyto vynikající výsledky zaručili klukům postup do krajského kola, které se uskuteční v pondělí 20.5. v Teplicích. Držte našemu týmu palce!!!

Článek o úspěchu našich žáků v soutěži Finanční gramotnost vyšel on-line v Litoměřickém deníku, odkaz na článek naleznete nížě:

Oficiální tiskovou zprávu si  můžete přečíst zde:

V úterý 7.5.2024 se čtyřčlenný tým složený z žáků 5. ročníku vypravil na DHH v Litoměřicích, kde reprezentoval naši školu na Dopravní soutěži mladých cyklistů. Tato soutěž je každoročně vyhlašována Ministerstvem dopravy ČR a skládá se z několika částí. V písemném testu prokazují soutěžící znalost pravidel silničního provozu, praktická část soutěže se skládá z jízdy podle pravidel, jízdy zručnosti a z poskytnutí první pomoci. Naše družstvo zúročilo nabyté vědomosti a dovednosti a vybojovalo pro naši školu krásné 2. místo. Děkujeme za svědomitou přípravu na soutěž a reprezentaci školy.

Na školní zahradě se 30.4. slétli čarodějové a čarodějky nejen z naší školy, ale také z mateřské školičky. Společně jsme si zasoutěžili, zatančili, zapálili čarodějnici a opekli buřty.

V pátek 26.4.2024 se naši žáci zúčastnili Štafetového poháru smíšených družstev v Lovosicích.  Atmosféru atletických závodů si poprvé vyzkoušeli také někteří z našich prvňáčků. V silné konkurenci 14 družstev se nám sice nepodařilo dosáhnout na přední příčky, přesto jsme si užili dopoledne plné pěkných výkonů a navíc jsme nasbírali spoustu zkušeností do dalších ročníků.